Spravte si názor

09.01.2021

Prepis - výber z rozhovoru 
Dr. Shiva Ayyadurai PHD., 
s redaktorom Next News Network 
uverejnený na you tube dňa 10.4.2020

R: Doktor Shiva. Vitajte v Next News Network

S: Je mi potešením, ďakujem Gary.

R: Minulý týždeň ste na Twitteri zverejnili príspevok, ktorom píšete: Šírenie strachu okolo koronavírusu deep state sa zapíše v histórii, ako jeden z najväčších podvodov v snahe manipulovať ekonomikami, potlačiť odpor a presadiť povinné lieky.

S: Politiku študujem od detstva, pretože som vyrastal v Indii, kde funguje kastový systém. Bol som považovaný za nedotknuteľného, čo je najnižšia kasta v Indii. Lekársky systém, ku ktorému smerujeme je riadený zhora smerom dole. Systém, ktorý je celkove kontrolovaný farmaceutickou lobby a výrobcami vakcín. Ciele pre udržateľný rozvoj (SDG3) boli v roku 2015 podpísané v OSN ich členmi. Tieto ciele vykresľujú utópiu. Je to utópia elity. V dokumente "Imunizácia do roku 2030" , ktorý je prílohou SGD3, píšu, že k dosiahnutiu k týchto udržateľných cieľov musíme imunizovať všetkých na planéte. Inými slovami nechať všetkých očkovať. 

Založil som firmu CytoSolve, ktorá pracuje s vynálezom, ktorý som vytvoril v rámci svojej doktorskej práce. Ide o využitie počítača k pochopeniu chemických reakcií v našom tele a v bunkách. Aby sme sa mohli zbaviť testovania na zvieratách CytoSolve je vynikajúci vynález, ktorý mi iným spôsobom umožňuje , robiť to, čo moja babička robila intuitívne, čo je, pochopiť kombinácie a zmesi chemikálií , aby sme lacnejšie, rýchlejšie a bezpečnejšie vyrábali prírodné lieky a produkty. Myslel som si, že farma spoločnosti to budú chcieť využiť, pretože im trvá 15 rokov a 5 miliárd dolárov na vyvinutie lieku.

Neviem, či to vieš, ale farmaceutický priemysel je teraz v ohrození. Z liekov nevyrábajú žiadne peniaze, pretože investujú veľa peňazí do výskumu a vývoja, a úrad FDA im schvaľuje menej liekov kvôli ich toxicite. Farma spoločnosti sa teda presunuli k vakcínam. v roku 1968 sa vytvoril zákonodarný zbor pre vakcíny. John Kennedy v roku 1962 podpísal zákon o vakcínach na základe falošnej a zastaranej vedy o imunitnom systéme. To viedlo k mnohým zraneniam, ku ktorým v dôsledku vakcín došlo v rokoch 1962 - 1986. V reakcii na tie zranenia Ted Kennedy viedol vytvorenie Národného programu proti zraneniam z očkovania, ktorý viedol k vytvoreniu k zákonodarnému zboru pre očkovanie, nie pod ministerstvom spravodlivosti, ale ministerstvom zdravotníctva a sociálnej starostlivosti. Čo umožnilo nepoškoditeľnosť výrobcov vakcín. Nemôžeš ich žalovať. A maximálna zodpovednosť za spôsobenie úmrtia je 250.000USD.

Nachádzame sa v situácii, kedy vakcíny pre farmaceutický priemysel predstavujú čistý zisk, žiadnu zodpovednosť, žiadne riziko, nemôžu byť žalované.

Keď som začal skúmať univerzálny program očkovania, boli tu ďalší aktivisti... a úprimne veľa z nich kontrolovaná opozícia. Ľudia ako Bob Kennedy vraveli, že je proti vakcínam, zatiaľ čo podporoval Hillary Clintonovú, ktorá je kráľovnou vakcín.

Rozhodol som sa, že musíme ľudí poučiť o imunitnom systéme......

Deep state zahrňujúci ľudí z nadácie Billa Gates, po ľudí ako Zuckerberg, Hillary Clintonovou, sa spojili v OSN a budú šíriť strach okolo, kvôli nevzdelanosti lekárov. Väčšina doktorov nevie čo je imunitný systém. Ani sa neučia o výžive. Na základe tejto nevzdelanosti chcú ľudí vystrašiť koronavírusom, aby mohli povedať, že toto musíme spraviť pre "verejný prospech".

R: Šíri sa špekulácia, že koronavírus je v skutočnosti umelo vytvorená biologická zbraň. Ministerstvo zahraničia, medzi iným, túto teóriu vyvracia a nazývajú ich čínske a ruské dezinformácie.

S: Taký vírus, predstav si veľký balón, čo predstavuje bunku. Malé častice na tejto bunke pristanú a ich cieľom dostať sa dovnútra bunky a využiť funkcie Tvojej bunky, aby sa rozmnožili. V našom tele máme 380 biliónov vírov. Máme v tele okolo 60 biliónov baktérií a 6 biliónov buniek. 

Koronavírusy sú typy vírov, ktoré tvoria chrípku. Tento koronavírus spôsobuje dýchacie problémy. Koronavírus v Wuhanu v Číne mal iný kmeň než ten, čo bol v Iráne a čo bol v Taliansku. Čítal som správy... nezačal som to všetko ešte overovať ..., že všetky tieto víry sa vracajú k jednej obecnej vetve, ktorá pochádza zo základne Ford Detrick v USA v Severnej Karolínie. Jednou teóriou je, že ľudia z deep state v USA poslali ľudí so Wuhanu v Číne, ktorí ten vírus tam rozšírili. Či je to pravda, lebo nie, pokiaľ veríš v to, že existuje rada ľudí, ktorým nezáleží na národných záujmoch USA, Číny, Indie alebo Talianska, ktorí sa viacej zaujímajú o svoje globálne záujmy...

Môžeš si predstaviť scenár, že tento vírus bol vytvorený a rozšírený deep state.....

Ak študuješ politiku a medicínu, začneš vidieť tieto prepojenia. Okolo 30 vakcín doporučuje CDC pre malé deti, ani jedna z nich neprešla testom s palcebo. A test, ktorý robili na vakcínu gardasil proti HPV, bol falošný test.

R: Toto ma neprekvapuje. Čo sa podľa Vás stane s vakcínou proti Covid-19? Bude povinná....

S: Hovoria, že je to bubák s názvom vírus. A že je potrebná vakcína aby sme ho zastavili. Bubák na strane jednej a spasiteľ na strane druhej. Spasiteľ je Bill Gates, Bill Clinton Initiative, veľké farmaceutické firmy. Je to absurdné, pokiaľ rozumieš imunitnému systému. Imunitný systém sa vyvíjal miliardy rokov. Vyrastali sme v prostredí s baktériami. Máme sa hrať vonku v hline. Takto sa imunita aktivuje. Ľudia, ktorí majú ohrozenú imunitu, čo znamená, že ich imunita nie je aktívna na všetkých valcoch. Predstav si, že z troch valcov Ti funguje len ten tretí. Ten musí robiť všetku prácu. V imunológii sa tomu tretiemu valcu vraví cytokiny. Sú tak aktívne, že reagujú prehnane. Začnú napadať nielen vírus, ale tiež Tvoje vlastné tkanivá. Tvoje vlastné telo napadne samo seba kvôli slabej a disfunkčnej imunite. Čo spôsobuje Tvoju slabú imunitu? Keď celý deň konzumuješ len samé cukry, keď Tvoja strava nemá žiadny vitamín D a živiny.... Nedostávame dostatok vitamínu D, vitamínu A a vitamínu C... V Afrike je potvrdený 1 prípad COVID-19 a žiadne úmrtie. Prečo? Pretože tam ľudia žijú spôsobom, ktorým by sme sa mali inšpirovať. Sú vonku na slnku..... Nie sme dostatok na slnku, nekonzumujeme dostatok ovocia a zeleniny, 25 rokov ničíme naše polia pesticídmi, ktorými striekame plodiny, ničí náš črevný mikrobióm. Konzumujeme veľa cukru ... to je recept na smrť..... Ľudia sa skrývajú doma a sú pripravení prijať fašizmus. Neriešia hlavné problémy, čo je imunita zdravia.

R: Predstavujem si čas, kedy "Vakcína proti koronavírusu je zadarmo pre všetkých!"

S: Bude to ešte horšie. Povedia Ti: "Gary, za chvíľu si budeš musieť obnoviť vodičák. Už si sa nechal očkovať?" Nemôžeš cestovať. Nemôžeš chodiť vlakom alebo autobusom. Nemôžeš ísť do posilňovne. Sem to smeruje. Keď Michal Jordan hral s chrípkou, tak ľudia povedali: Ten je silný......

.... využívajú to k tomu, že hovoria, že budú spasitelia, a to spasiteľské riešenie nie je jedlo, cvičenie, ale sú to injekcie do krvi a kontrola ľudí..... Čoho sme teraz svedkami, by malo prebudiť každého človeka... Problematika zdravia ide za hranice politických strán. Všetky strany by Ťa chceli kontrolovať.... jasne popisujem, čo je tu za problém, že sa riadime falošnou vedou o imunite.... je tu skutočná veda .... čo je v podstate používanie vitamínov D,A, C a jódu..... Ľudia sa ma pýtajú, čo si myslím o 5G z pohľadu zdravia. Nemal som čas si to preštudovať, ale môžem povedať, že 5G je príležitosť všade nainštalovať kamery s umelou inteligenciou.... S vedeckým súhlasom môžeš vytvoriť klamstvo, z ktorých môžeš vytvoriť falošný problém a falošné riešenie..... "Bože, tieto víry nás všetkých zabijú." Nie. falošný problém. Skutočný problém je, že máme ľudí s oslabenou imunitou. Skutočné riešenie je posilnenie imunity ľudí. To znamená, že musíme napadnúť korupciu, pretože skorumpovaní lobisti a politici sú Tí, čo zničili náš vzduch, vodu a jedlo. O tom hovoriť nechcú. Radšej kvôli tejto veci budú kontrolovať a dajú Ti vakcínu.

R: ... Dr. Shivo, máte na záver nejaké posledné myšlienky:

S: Ak chcú ľudia jednoducho pochopiť všetko, o čom som hovoril, zoberte si kus papiera a nakreslite na ňom trojuholník. V ľavom dolnom rohu napíšte Sloboda, hore napíšte Pravda a vpravo dole napíšte Zdravie. Všetky tieto veci sú prepojené. Zo Slobody môžete odhaliť Pravdu a z Pravdy môžeme vyriešiť Zdravie. Zdravie pre naše telá, infraštruktúru a spoločnosť. Len keď sme zdraví, máme bojového ducha k boju za Slobodu. Ľudia čo niečo tvoria a majú schopnosti, sú budúcnosťou, pretože oni chápu, že CO2 v súvislosti so zmenou klímy je hoax.....