Doktor Lipták šokuje: U ľudí, ktorí nie sú rizikoví, ale aj u detí, je očkovanie nezmyslom!

17.06.2021

Téma za, alebo proti očkovaniu rezonuje v tomto covidovom šialenstve takmer po celom svete a ani Slovensko nie je výnimkou. Masívna propagácia na nás doslova vyskakuje z každého média. Žijeme v časoch, kedy sa vyrojilo nespočetné množstvo propagátorov očkovania či už z radov známych osobností, športovcov, ale aj najvyšších štátnych a ústavných činiteľov. Toľko uznávačov a odborníkov na očkovanie hádam v histórii ľudstva ešte nikdy nebolo.

Ale akosi nám v tej masívnej očkovacej propagande chýba názor tých, ktorí naopak také masívne očkovanie neodporúčajú a dokonca ho považujú za vysoko rizikové, zvlášť to proti covidu. Ľudia chcú počuť názory aj iných odborníkov a lekárov, ako tých, ktorí nás sprevádzajú takmer od začiatku tejto covidovej pandémie. Majú pocit, že ich jednostranné názory nie sú objektívne a slúžia skôr politikom, ako občanom.

To, že týmto oponentom očkovania nedávajú priestor mainstreamové média je viac menej pochopiteľné, ale to, že nedostanú priestor vo verejnoprávnych médiách, ktoré majú plniť verejnoprávnu službu občanom a teda pravdivo a objektívne ich informovať o všetkých skutočnostiach z domova i zo zahraničia je porušením základných princípov verejnoprávnej inštitúcie. 

MUDr. Lipták aj napriek tomu, že nepracoval počas najväčšieho náporu covidovej pandémie v nemocnici, tak možno v tom kritickom čase zachránil oveľa viac pacientov, ako v niektorej z nemocníc. Mnohí ľudia sú mu vďační, že ich neodmietol, aj keď nie sú jeho pacienti a poskytol im liečbu, alebo radu ako sa liečiť, keď ich vlastní praktickí, či obvodní lekári pre pandémiu neordinovali.

Našťastie máme dostupné rôzne alternatívne média a platformy, kde sa môže verejnosť dozvedieť viac informácií a hlavne viac pravdy, nie len o covide, testovaní, očkovaní, ale aj o mnohých iných veciach, ktoré v súčasnosti trápia nie len Slovensko a ktoré nám média hlavného prúdu neposkytujú.

Jedným z tých, ktorý sa dosť významne podieľa na informovanosti verejnosti je aj MUDr. Peter Lipták, praktický lekár pre dospelých, ktorý okrem denného ordinovania v ambulancii poskytuje zdravotnú starostlivosť aj vo viacerých zariadeniach sociálnych služieb, tzv. DSS-kách.

Naše OZ požiadalo MUDr. Liptáka o spoluprácu a dovolenie uverejňovania jeho blogov na stránke nášho OZ VyReZ. Sme radi, že súhlasil a veľmi si vážime všetko čo robí nie len pre svojich pacientov, ale aj pre širokú verejnosť tým, že získané informácie z domova i zo zahraničia si nenecháva pre seba, ale sprostredkúva ich širokej verejnosti.

Myslíme si, že je našou povinnosťou, keď to nerobia verejnoprávne médiá informovať sa navzájom. 

Ďakujeme za každého lekára, ktorý má odvahu hovoriť pravdu a šíriť objektívne informácie ľuďom, čím vlastne plníme úlohu verejnoprávneho média.

Naši členovia a sympatizanti úprimne ďakujú aj Vám pán MUDr. Peter Lipták.


zdroj: vyrez_21061701_web