Existují i tací

22.06.2021

Čeho se dnes nejvíce obáváme?

Snad nejvíce nás trápí obavy o naše zdraví, zdraví našich blízkých, především dětí.

Média se předhání v očkovací kampani. Dokonce Středočeský kraj, vyměnil Noci muzeí a Noci kostelů za akci pod názvem Noc očkování nebo Očkovací maratón. Je vůbec možné stavět do rovnice kulturu se zdravím? Je možné naočkovat člověka bez posouzení aktuálního zdravotního stavu? Nebo snad business dnes přehlasuje riziko? 

Nyní chtějí očkovat naše nejmladší. Také si kladete otázky, zda je očkování dětí skutečně nutné? Také se Vám zdá, že novináři pějí ody na očkování dětí bez vyjádření lékařů? Že nám chybí informace o klinických testech a názorech odborníků? Že některé informace jsou nám zatajovány nebo dokonce cenzurovány?

Že někteří lékaři, byli za svoje "nepopulární" názory umlčováni nebo profesně zničeni?

120 rakúskych lekárov sa postavilo proti očkovaniu detí proti COVIDu

Už vyše 120 odvážnych lekárov sa v Rakúsku spoločne postavilo proti očkovaniu detí proti koronavírusu, a pridávajú sa k nim ďalší. Svojou videokampaňou vytvorili protipól široko rozšírenej jednotnej mienke "expertov", politikov a mainstreamových médií. Vyzývajú národné očkovacie grémium a rakúsku Lekársku komoru, aby prehodnotili svoje odporúčanie týkajúce sa očkovania detí experimentálnymi vakcínami. 

Zde si můžete přečíst více:

Existují i lékaři, kteří své profesi rozumí a dodržují Hippokratovu přísahu!

Jednou z nich je MUDr. Ulmanová, praktická lékařka pro děti a dorost v Lanškrouně. Na jejích stránkách jsme k očkování našli toto sdělení:

Jsme hrdi na každého lékaře, který se nebojí šířit pravdu! Protože velmi těžce se čtou následující zprávy na sítích:

Je to na nás, na všech bez rozdílu, jestli se budeme dívat na hrající se usměvavé děti, nebo na sanitky, jak nám je odvážejí. Je to na každém z nás.

zdroj: vyrez_21062101_web