MUDr. Lipták ďakuje Bohu za delta mutáciu covidu

01.07.2021

Alfa končí, prichádza delta.

Dnes začali deťom prázdniny a s nimi prišiel čas dovoleniek a letných radovánok. Mnohí sa tešili, že po náročnom roku a po uvoľnení pandemických opatrení budú môcť stráviť dovolenku pri mori, alebo na horách bez toho, aby ich niekto nútil k testovaniu, alebo nebodaj k očkovaniu a vyhrážania sa po návrate zo zahraničnej dovolenky povinnou štátnou karanténou. Bohužiaľ, toto všetko sú stále viac reálne riziká, pretože ako nám naši vládni činitelia dennodenne oznamujú, objavil sa nový variant koronavírusu tzv. delta. Údajne pochádza z Indie, ale tam o ňom nič nevedia. Zato vo Veľkej Británii sa tento nešvár v poslednom období dosť rozmohol, našťastie prevažne len formou nádchy, takže tam od 19.7.2021 uvoľňujú všetky opatrenia a rušia covidpasy. To isté ide urobiť v najbližšej dobe aj Singapur. 

V článku Mudr. Petra Liptáka, ktorý Vám pripájame, sa okrem iného dočítate, že ako zistili lekári vo Veľkej Británii, tento delta variant je síce oveľa infekčnejší , čo je paradoxne jeho pozitívum, pretože má silu úplne vytlačiť variant alfa a pritom nespôsobuje zápal pľúc, ale len nádchu a s tým spojenú bolesť hlavy, prípadne miernu teplotu, čo pri nádche býva bežne. Mnoho ľudí je ale úplne asymptomatických a teda môžu fungovať úplne normálne.

Prečítajte si viac na: 

Tieto pozitívne správy z Veľkej Británie nám dávajú veľkú nádej, že obávaná 3. vlna, ktorou nás naši vládni politici strašia už takmer mesiac, bude miernejšia a mali by sme ju zvládnuť s pomocou našich ambulantných praktických lekárov a bez zbytočných reštrikcií.

Zdroj: vyrez_21070101_web 

Vážení členovia, sympatizanti.

Pravdivosť slov MUDr. Petra Liptáka už potvrdili viaceré svetové média. Vybrali sme len jeden (určite ste si ich našli viacej): 

Odporúčame Vám pozrieť si video v uvedenom článku. 

Každý si musí svoj odborný názor spraviť sám, podľa Svojho Vedomia (nie od slova Svedomia, ale od slova vedomosti), zakúšania a poznania.

Doplnené dňa 3.7.2021