MUDr. Urbanová

29.08.2021

zajímavý rozhovor TV ŠALINGRAD s MUDr. Annou Urbanovou, jejíž nápis na ordinaci, resp. fotka toho nápisu, před pár týdny kolovala na sociálních sítích 

Vážení členové, milí příznivci,

společnost je v dnešní době názorově rozdělena.

Jedni jsou naprosto vystrašeni zprávami novinářů přinášející katastrofické scénáře v souvislosti s virem COV 19, slepě věří a proto jsou již zaočkováni, případně se teprve rozhodují. Dodržují stanovená pravidla, nosí respirátory v obchodech, restauracích, v hromadné dopravě, dokonce v nich i běhají.

Druzí mají pochybnosti o důvěryhodnosti těchto informací a hledají alternativní media, porovnávají a ověřují si informace z různých zdrojů. Odmítají roušky, dávají přednost pobytu na čerstvém vzduchu, sportování, očkovat se v žádném případě nedají a radí používat především vlastní hlavu.

Pokud si chcete udělat vlastní obrázek, narazili jsme na zajímavý rozhovor TV ŠALINGRAD s MUDr. Annou Urbanovou, jejíž nápis na ordinaci, resp. fotka toho nápisu, před pár týdny kolovala na sociálních sítích.

 

Paní doktorka se rozhodla neočkovat své dětské pacienty proti covid.

V rozhovoru říká, že studovala složení vakcín, hledala a zjišťovala informace ze zdrojů u nás i v zahraničí a nyní je přesvědčena, o tom, že nejsou vhodné pro děti.

Celý rozhovor zde:

https://www.tvsalingrad.cz/?wix-vod-video-id=fcbbc446e2ea4ef89b11a954803c268e&wix-vod-comp-id=comp-korkdtvm

Oslovila kolegy ve snaze vyvolat diskuzi, ale narazila na vlnu mlčení.

Zdroj: vyrez_21082901_web