Názor týchto dní

07.01.2021

Čo to je - údajná samovražda?
Alebo "len" vražda "v záujme" podivnej "štátnej demokracie"?

Podľa dostupných zdrojov zatiaľ neznámi páchatelia zavraždili generála Milana Lučanského. 

Dnes si asi ešte málokto uvedomuje, čo znamená vražda policajného generála - ak sa to dokáže. Je to aj hrubé pošliapanie práva - hlavne - na území Slovenska.
Slovenské orgány činné v trestnom konaní - a nielen ony - takmer denno - denne dokazujú svoju nekompetentnosť a aj svojvôľu, ktorá v právnom štáte nemá čo hľadať.
Tým nastal stav, a ktokoľvek to môže tvrdiť - že Slovensko nie je právny štát - ak vôbec je to štát. Amaterizmus v politike nemá čo hľadať a verejnosť už dlhšie denno - denne vidí, ako sa rúcajú životné istoty - a budova práva sa rúca, ako domček z karát - nakoľko konkrétne policajného generála Milana Lučanského dal sudca pre prípravné konanie neoprávnene do väzby a skorumpované média bez akýchkoľvek dôkazov začali tvrdiť že "spáchal samovraždu"!!

Vyšetrovanie nebolo začaté a nieto ešte ukončené a daktorí mali tú nehoráznu drzosť tvrdiť, že je vinný .

Generálny prokurátor nariadil v tejto veci začať vyšetrovania voči "neznámym páchateľom"!!!

Ministerka spravodlivosti Kolíková, sa ako ústredný orgán justície mala zdržať vyjadrení a to až do právoplatného skončenia celej udalosti.

To všetko je aj prejavom liberálfašizmu - do ktorého zjavne skĺzla mocenská politika v súčasnosti na Slovensku.A čo sa týka policajnej zložky NAKA tento policajný orgán ľudia už začali nazývať gestapom- "poobzerajte sa" spoluobčania, dámy a páni, na sociálnych sieťach. Nepochybne nebol spáchaný závažný trestný čin, lepšie a presnejšie povedané - bolo spáchaných niekoľko závažných trestných činov - teda patrí sem aj veľké podozrenie na spáchanie vraždy a tieto skutky sú do neba volajúcim kolapsom práva - o ľudskosti radšej pomlčím.

Tento ohavný čin nezostane len tak nepovšimnutý. Detaily spravodajstva o prípade v médiách sú mierne povedané "protirečivé". Presúvanie už dobitého ( presiaklo zo zdrojov justície, že to vykonali štyri osoby) je samo pochybné, a výhovorka, že očné zranenie mu nevedeli ošetriť v Prešove, je minimálne smiešna - ak to nie je bohapustá lož - prešovská nemocnica patrí medzi špičkové nemocnice práve v oblasti očného lekárstva. Takže sa vynárajú obrysy medzinárodného škandálu - čomu sa asi slovenská vláda nášho premiéra z Borovej sotva poteší !!!  

Európa, už nech je aká je - ale takéto krikľavé narušenie všetkého, na čom vlastne zakladá Euroúnia svoju existenciu, toto všetko pravdepodobne nenechá len tak, bez povšimnutia.
Je reálny aj Medzinárodný dopad a možné tvrdé odsúdenie Slovenských orgánov štátnej moci, ktoré sa na vražde priamo či nepriamo zúčastnili a umožnili ju (zatiaľ "len" de facto). Nezostane to žiaľ bez dôsledkov na celé slovenské obyvateľstvo. Naši zloprajníci dostanú nový "pušný prach" . . . - . . . "vidíte, to sú Slováci, kde sa vraždia ľudia, ktorí sú vo väzbe - iste tam vyčíňa mafia".
Nechcem a nemám v úmysle tvrdiť, že všetko, čo si môžu všetci cudzinci o nás pomyslieť - ale ak s tým neurobíme poriadok, budúcnosť Slovenska môže byľ veľmi hrozivá a nepríjemná.

Generál Lučanský, ako tvrdia mnohí kompetentní ľudia prokurátori, politológovia, analytici a iní, vedel veľa - a to bolo príčinou jeho smrti.
Takí ľudia, . ako Lipšic a spol., si vydýchli, a je im jedno, ako tento nehorázny čin dopadne na povesť Slovenska a jeho obyvateľov.
Hlavne, že na nich Lučanský nestihol nič povedať. Ale, aj ďalší policajný prezident Gašpar je vo väzbe - aj jeho zavraždia ? Pýtam sa, nakoľko po tom hroznom čine sa mi zdá, že sme sa stali krajinou neobmedzených možností - aspoň pre tých, ktorým sa zdá, že držia v rukách oprate moci.....JUDr. PhDr. Fridrich Ladislav Hlava