Chraňte své děti

09.09.2021

Maminky a tatínkové, prosím, zpozorněte!

Držíte ve svých rukách zdraví svých dětí. Jen u Vás je dítě v bezpečí.  PROSÍM, řiďte se instinktem.


Tatínky prosíme o naši ochranu.

Děti jsou naše budoucnost. Jsou nejdůležitější co máme. Nastal čas je chránit.

Televize a média nás ukolébávají klamnými informacemi o bezpečí. Jsme si jisti, že to, co nám říkají je skutečně pravda? Že děti musí nosit roušky, že je nutné děti očkovat, že by se mohly nakazit?

K životu potřebujeme dýchat kyslík. Co vlastně vdechujeme do plic přes roušku či respirátor? Co se stane v plicích, když vdechujeme přemnožené bakterie z roušek?

Co se stane v tělíčku, které dostane vakcínu proti covid?

Prosím, přemýšlejte. 

Byli jsme to právě my ženy, kdo se devět měsíců těšil, přivedl je na svět, kdo o ně pečoval, kdo pofoukal bolístku. A nyní necháme za nás rozhodovat někoho neúčastného, kdo nám tvrdí, co je pro naše děti správné? My samy víme, co naše dítě potřebuje. Jen my samy známe své dítě nejlépe. 

Prosím, vyslechněte si názory více odborníků a nespoléhejte na televizi, která je jednostranně zaměřená. Již rok a půl nás straší. Vědí, že strachem se dají lidé ovládat. Manipulují s námi. Na internetu, příp. sociálních sítích jsou k dispozici videa s informacemi o nebezpečnosti testovacích tyčinek, roušek i respirátorů, průkaznosti PCR testů a především očkování proti covid19, které není očkováním jaké jsme znali z dětských let.

Po české i slovenské republice vznikají komunitní vzdělávací centra, která vycházejí vstříc rodičům. kteří se odmítají účastnit nesmyslných experimentů na svých dětech, testování ve školách a chtějí vzdělání svých dětí bez podmínek.

Mnoho lidí již prozřelo. Přidává se stále více rodičů, právníků, zdravotníků a učitelů, kteří se staví na odpor. Sdružení VyReZ podporuje a snaží se o co největší informovanost nejen svých členů, ale i lidí hledajících další informace.