Střední policejní škola, asi 20 studentů zkolabovalo

30.06.2021

Dnes bychom Vás rádi seznámili s děním, které nejen nás zaskočilo. V pátek 25. června 2021 před budovou Střední policejní školy v Sokolově se odehrála scéna jako z kriminálního filmu.

Asi 100 dětí bylo nastoupeno před školou, kde měli rozloučení se školním rokem. Okolo 8.30 hodin se zhroutilo první dítě. Učitelé se domnívali, že se žačce jen udělalo špatně. Pak ale začali kolabovat postupně další děti. Někteří kluci, co chytali holky, se sami po určitém čase začali hroutit k zemi. Bralo si to jedno dítě po druhém. Některé děti se hroutily ještě po 10. hodině. Děti dostaly injekce a kapačky, následně byly odváženy do nemocnic Sokolov, Cheb a do Karlových Varů.

Co bylo příčinou?

Děti popisovaly stav, že nemohly dýchat, zvýšený tep, točení hlavy, pocit chladu, brnění rukou i nohou. 

Zdravotní stav několika dětí ze Střední policejní školy v Sokolově se o víkendu zhoršil, o víkendu jich bylo několik znovu převezeno do nemocnice a byly připojeny na kapačky! Několik rodičů poskytlo redakci Aeronetu podrobné popisy stavu svých dětí, ze kterých doslova vstávají vlasy hrůzou na hlavě! Krvácení z nosu, poruchy zraku u dítěte, urputné bolesti hlavy, ztráty vědomí, a to dokonce i u jednoho dítěte, které v pátek ještě nemělo žádné příznaky! Rodiče jsou v šoku z oznámení orgánů, že mohlo prý jít o davovou psychózu! Od kdy z psychózy teče krev z nosu a nastávají problémy se zrakem?

Rodiče jsou rozhořčeni, že kauza jejich onemocnělých dětí asi míří pod koberec a média začnou děti označovat za slabochy a hysterky.

Jenže omdlení nezpůsobuje to, k čemu o víkendu došlo u dětí Střední policejní školy v Sokolově. Rodiče, kteří nás do redakce kontaktovali, nám poskytli řadu neuvěřitelných a v médiích dosud nepublikovaných jevů a projevů u svých dětí, ze kterých jde opravdu hrůza. Všechny rodiny, které nás do redakce kontaktovaly, nás žádají o naprostou anonymitu, nechtějí se dočkat sankcí ze strany školy nebo Ministerstva vnitra, že publikují neveřejné a pro školu asi zřejmě nežádoucí informace.

Pondělní vysvětlení odborníka pro česká média, že šlo o reaktivní psychózu u dětí, je potvrzením neblahého tušení rodičů, že nikdo z Hamáčkova vnitra nechce nic vyšetřovat, protože by se mohlo zjistit něco, co by dalece přesahovalo rámec školy a rámec ministerstva.

Věříme, že informovanost je základním právem rodičů a v dnešní nepřehledné době je třeba si informace předávat navzájem. 

A nejen si předávat informace.... (Katapult - A co děti....)

 Zdroj: vyrez_21062901_web


Možná Vás bude zajímať: 

VÝZVA NA DÔSLEDNÉ DODRŽIAVANIE ĽUDSKO-PRÁVNYCH ŠTANDARDOV PRI OČKOVANÍ PROTI COVID-19 S OSOBITNÝM DÔRAZOM NA OCHRANU DETÍ A MLÁDEŽE

https://zadeti.sk/ )